legservice@statusko.ua +38 (050) 024-02-46

Терміновий переклад документів у Києві

06.12.2021

Терміновий переклад документів - це лінгвістична послуга з перекладу документації в максимально стислі терміни. Звичайна робота над текстом від 5 до 8 сторінок займає близько 8 годин. Переклад стандартного документа 3-4 години (залежно від документа, наприклад, диплом з великою кількістю тексту в програмі може тривати тривалий час). Тому навіть терміновий переклад потребує певного часу.

Бюро перекладів «Статус Ко» (Київ) спеціалізується на перекладі офіційних документів для населення та юридичних організацій.

Переклад певних документів необхідний у різних державних інстанціях, таких як посольство, консульство, міліція, суд та багато інших.

Реалії сучасного стрімкого життя диктують свої умови: часто виникає потреба виконати терміновий переклад документів для якнайшвидшої реалізації тих чи інших завдань.

Проте не завжди бюро перекладів Києва та інших регіонів дотримуються стислих термінів. Мало того, клієнт, переплачуючи за терміновість переказу, може отримати дуже неякісні послуги.

Як уникнути подібних проблем: знайти гідне агентство з перекладу, яке не тільки швидко виконає роботу, але ще й з необхідним рівнем якості.

При цьому не останнім є і питання вартості термінового перекладу документів.

Найкращі професіонали ринку лінгвістичних послуг дають відповіді на ці запитання.

Команда кваліфікованих спеціалістів бюро перекладів Статус Ко

якісно виконає термінове переведення документів у необхідні терміни!

Фахівці професійного бюро перекладів Київ та регіони не підіб'ють: лінгвісти чітко розуміють важливість надання термінового перекладу в суворо обумовлені терміни. Тому у своїй роботі наголошують на своєчасність, відповідальність і виконання будь-якого термінового замовлення без втрати якості.

Терміни виконання термінового перекладу та вартість

Для виконання замовлення на високому рівні, ми не обіцяємо виконати його миттєво, оскільки цінуємо свою репутацію та гарантуємо якісне виконання роботи. Тому для термінового перекладу стандартних документів потрібно 1-3 години.

Чи впливає така швидкість вартість перекладу? Звісно. До ціни, як правило, додається щонайменше 30-50%. Але здебільшого застосовується подвійний тариф.

Терміновий переклад документів: нюанси та особливості

Під час термінового перекладу від лінгвіста потрібна висока концентрація уваги та вміння здійснити переклад документа безпомилково, без його подальшого коригування. Іноді для своєчасного перекладу за великих обсягів необхідно залучити відразу кілька фахівців.

Вартість термінового перекладу обумовлена ​​його особливостями та складністю. Тому, пропорційно витраченим зусиллям, ми вважаємо цілком розумною націнку 100% від звичайної вартості перекладу. Докладно про цінову політику – у відповідному розділі Ціни на переклад нашого сайту.

Дана інформація щодо термінів та вартості термінового перекладу є орієнтовною та надана виключно з ознайомлювальною метою. Слід враховувати обсяги та складність перекладу будь-якого документа. Для отримання більш точної інформації необхідно безпосередньо звернутися до наших спеціалістів або отримати консультацію у телефонному режимі.

Замовити терміновий переклад документації

Детальніше поговоримо про те, де слід замовити терміновий переклад документів у Києві. Як правило, бюро перекладів виконують технічний переклад документів, медичний або спеціалізований, юридичний переклад та інші види перекладів. Якщо потрібно перевести документацію терміново, то, звичайно, варто звернутися до професійного бюро перекладів. Не варто довіряти фрілансерам або "знайомим перекладачам", адже лише агенція перекладів несе повну юридичну та матеріальну відповідальність за якісний та швидкий переклад.

Переваги співпраці з бюро перекладів Статус Ко:

 • Переклад будь-якого типу документів
 • Бездоганна репутація та рекомендації наших клієнтів в Україні та за кордоном
 • Безперечний професіоналізм та максимально висока якість роботи
 • Широкий асортимент послуг, що надаються
 • Досвід роботи у сфері перекладів близько десяти років
 • Знання понад 58 іноземних мов
 • Найкращі дипломовані фахівці
 • Конкурентний рівень вартості послуг, який вас неодмінно здивує.

Мета нашої компанії – надати максимально якісні послуги та виправдати всі очікування замовника.

Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
  Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
   Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

    error: Content is protected !!