legservice@statusko.ua +38 (050) 024-02-46
 • Головна
 • |

 • Посвідка на постійне проживання в Україні

Посвідка на постійне проживання в Україні

 

 • Консультація та підготовка документів!
  Подача та отримання ПМП!
  Повний юридичний супровід 24/7!

Термін виконання 15 днів.

Вартість:
6000 грн

В вартість послуги не входять додаткові послуги – переклад документів та сплата державних зборів.

Україна — молода європейська держава, економіка та внутрішня структура якої сьогодні перебуває на стадії прогресивного розвитку. Не дивно, що багато іноземних громадян все частіше прагнуть відвідати нашу країну, а дехто навіть стає її постійними жителями, знаходячи тут другу половинку або ділових партнерів.

Відповідно до Законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про імміграцію» іноземці та особи без громадянства на визначених цим законом підставах можуть іммігрувати в Україну на постійне проживання та отримати вид на постійне місце проживання.

Посвідка на постійне проживання в Україні

 

Наша держава, попри усі негаразди, з якими їй довелося зіткнутися протягом недавнього часу, залишається привабливим місцем проживання для багатьох людей. Це стосується не лише громадян, а й іноземців, котрі цінують свободу, демократію, автентичну народну культуру та доброзичливість місцевих людей. Тут є багато сприятливих можливостей для інвестування, самореалізації, побудови культурних взаємин та просто щасливого життя.

З огляду на вищезазначене, не є дивним бажання багатьох іноземців переїхати до України та зустрічне бажання нашої держави гідно й гостинно зустріти усіх тих, хто прагне тут мешкати. Посвідка на постійне проживання в Україні є однією з тих можливостей, котрі відкривають для цього достатньо умов. У цій статті ми розповімо про підстави отримання посвідки на постійне проживання, а також зорієнтуємо в тому, чим у цьому питанні можуть бути для вас корисними юристи нашої компанії.

Постійна посвідка в Україні: форма та особливості

Згадана посвідка є спеціальним документом, призначеним для іноземця чи особи без громадянства, котра прагне на постійних умовах проживати у нашій державі. На сьогоднішній день чинне законодавство визначає форму, в якій видається така посвідка. Це спеціальна картка, у якій є електронний носій безконтактного типу.

Оформлення посвідки на проживання доступне для іноземців, а також осіб без громадянства, котрі у встановленому законом порядку отримали дозвіл на імміграцію до нашої країни. До речі, правовий супровід процедури отримання такого дозволу та супутні консультації належать до компетенції нашої юридичної компанії. Тож ви можете звернутися за нашими послугами та отримати необхідну інформацію й допомогу на доволі вигідних для себе умовах. Це допоможе зекономити час, уникнути труднощів та звільнити себе від необхідності розбиратися в складних нюансах чинних законодавчих та підзаконних правових актів.

Варто відзначити, що посвідка на постійне проживання доступна також для тих осіб без громадянства, котрі перед його припиненням були громадянами України, а далі усе одно залишилися тут жити. Проте, аби отримати посвідку, має бути дотримана одна дуже важлива умова – особа, яка на неї претендує, повинна перебувати в Україні на законних підставах.

Постійна посвідка на проживання: як її отримати

Якщо особа, котрій потрібна посвідка, досягла 16 років, вона особисто заповняє заяву-анкету. Однак це не означає, що люди, молодші цього віку, позбавлені доступу до такої послуги. Коли ідеться про дітей, котрі не досягли 16 років, заява заповнюється одним із батьків дитини або іншим її законним опікуном чи піклувальником. Але у такому разі дорослий, з яким проживає дитина, теж повинен мати дозвіл на імміграцію.

Коли уся згадана процедура дотримана, а вимоги виконані, особа отримує посвідку, котра буде дійсною упродовж 10 років. Її видача займає до 15 робочих днів, починаючи з того дня, коли були подані документи.

Постійна посвідка для іноземця в Україні – це кінцевий результат отриманого дозволу на імміграцію. Наші фахівці допоможуть в тому, аби ви чи ваші рідні й близькі, котрі потребують такої послуги, отримали її на максимально вигідних для себе умовах та в простий спосіб. Ми ретельно уточнимо всю необхідну інформацію, щоб отримання посвідки було легким і комфортним для вас та не вимагало тривалого самостійного вивчення нормативно-правової бази, котра регулює це питання.

Якщо раптом посвідка була загублена, викрадена у вас чи втрачена іншим чином, її можна відновити через територіальний підрозділ ДМС (та сама установа, котра й видає посвідку).

Які документи потрібно подавати?

Чинне законодавство України передбачило, що для отримання посвідки необхідно подати наступний перелік документів:

 • паспорт, котрий підтверджує особу іноземця;
 • документ, який підтверджує особу людини, котра не має громадянства (це актуально для випадків, коли саме особа без громадянства хоче отримати посвідку на постійне проживання в Україні);
 • документ, котрий підтверджує особу людини, яка виконує функції законного представника (тут ідеться про випадки, коли анкету-заяву заповнює представник. Водночас має бути додано документ про те, що таке представництво інтересів відбувається дійсно на законній підставі);
 • переклад документа, що посвідчує особу, на українську мову (також наше чинне законодавство встановлює ряд вимог щодо того, у який спосіб повинен бути засвідчений згаданий переклад);
 • копія рішення, на підставі якого особа отримала право іммігрувати до України;
 • квитанція щодо сплати встановленого адміністративного збору.

Також можливі випадки, коли особа звільняється від сплати подібного збору. Наші фахівці володіють деталізованою інформацією щодо цього питання. Вони ретельно пересвідчуються в тому, чи особа, котра прагне отримати посвідку, не належить до пільгових категорій, звільнених від сплати збору. Ми дбаємо, аби інтереси клієнтів були дотримані навіть у найменших аспектах процедури.

Чи можлива відмова у видачі посвідки, а також її анулювання?

Скасування посвідки на постійне проживання в Україні є одним з тих питань, котре турбує багатьох людей. Як правило, анулювання посвідки на проживання в Україні має місце тоді, коли при її оформлені були подані недостовірні дані або підроблені документи. Якщо посвідку було анульовано, держава вважає її недійсною. У встановленому порядку документ вилучається.

Також існує ряд ситуацій, коли можуть відмовити в отриманні посвідки. Наприклад, це буває, коли встановлено, що особа належить до українського громадянства. В такому разі їй не потрібно додаткових підстав, аби перебувати в Україні. Про ці та інші правові питання наші юристи готові ретельно розповісти у форматі консультацій та правового супроводу.

Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
   Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

    error: Content is protected !!