legservice@statusko.ua +38 (050) 024-02-46
 • Головна
 • |

 • Бізнес-імміграція в Україну

Бізнес-імміграція в Украину

 

 • Юридичний супровід процедур оформлення!
  Оформлення ІПН для іноземця!
  Відкриття компанії в Україні!
  Отримання дозволу на працевлаштування для директора!
  Оформлення візи D-04 в Україну
  Оформлення ВНЖ в Україні на 3 роки!
  Представлення інтересів клієнтів в органах влади!

Термін реалізації проєкта: 30 робочіх днів.

Вартість:
за домовленістю*

Вартість проекту узгоджується під час консультації

Іноземні інвестори і підприємці мають підстави називати Україну країною можливостей. Зручне географічне положення, толерантне ставлення до нерезидентів, привабливі ціни на проживання, величезний ринок і родючі землі ― ось п’ять найбільш вагомих причин, що спонукають іноземців мати бізнес в нашій країні і планувати імміграцію. Важлива також і можливість наймати освічених і відповідальних працівників із зарплатою, значно меншою, ніж в Європі.

Попри окремі заяви щодо високого рівня корупції, інвестиційний клімат в країні покращується, прибутки іноземних компаній ростуть, а бажаючих здійснити бізнес-імміграцію в Україну стає все більше. До того ж, звести до мінімуму всі існуючі ризики допомагає хороший юридичний супровід.

Бізнес-імміграція в Україну

 

Іноземні інвестори і підприємці мають підстави називати Україну країною можливостей. Зручне географічне положення, толерантне ставлення до нерезидентів, привабливі ціни на проживання, величезний ринок і родючі землі ― ось п’ять найбільш вагомих причин, що спонукають іноземців мати бізнес в нашій країні і планувати імміграцію. Важлива також і можливість наймати освічених і відповідальних працівників із зарплатою, значно меншою, ніж в Європі.

Попри окремі заяви щодо високого рівня корупції, інвестиційний клімат в країні покращується, прибутки іноземних компаній ростуть, а бажаючих здійснити бізнес-імміграцію в Україну стає все більше. До того ж, звести до мінімуму всі існуючі ризики допомагає хороший юридичний супровід.

Чому саме Україну обирають для стартапу:

 • гнучкість ведення різних видів бізнесу;
 • доступна вартість бізнес-старту ― початок справи, реєстрація компанії для іноземців обійдуться в значно меншу, ніж у ЄС, суму;
 • комфортність проживання ― багатонаціональна країна з давньою культурою і історією гостинно приймає представників всіх націй і стає чудовим плацдармом для успішного бізнесу.

Особливості оформлення бізнес-імміграції

Терміном «бізнес-імміграція» називають безперешкодний в’їзд та перебування іноземців в країні з метою створення та ведення бізнесу. Така причина імміграції створює умови для отримання посвідки на проживання протягом трьох років і подальше її продовження за необхідності. Не менш важливий момент: члени родини іммігранта теж отримують право не тільки на переїзд, а й на тимчасову посвідку для проживання.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні може бути надана бізнесмену у двох випадках:

Зазвичай іноземні громадяни обирають перший варіант: плануючи бізнес в нашій країні, спочатку отримують дозвіл на працевлаштування і посвідку на тимчасове проживання, а вже потім розгортають підприємницьку діяльність. Такий вибір зрозумілий, адже не кожен може інвестувати настільки значну суму і відразу. Тож іноземець реєструє компанію зі значно меншим капіталом за статутом, стає її керівником чи обирає іншу посаду, скориставшись дозволом на працевлаштування, і отримує посвідку на трирічне проживання. Протягом трьох років він має можливість розвивати бізнес і готувати документи для імміграції.

Без кваліфікованого юридичного супроводу пройти цей шлях непросто ― заважатимуть і мовний бар’єр, і незнання українського законодавства, і бюрократичні ускладнення. Тому доцільно і логічно довірити ведення справ досвідченим юристам.

Відкриття юридичної особи для іноземців в Україні

Основним кроком на шляху до бізнес-імміграції є заснування власної компанії, або відкриття юридичної особи для іноземців. Процедура досить проста і прозора, майже не відрізняється від звичайної реєстрації, та має свої нюанси у підготовці документів через статус засновника ― громадянина іншої держави. Тому іноземцю слід насамперед звернутися до юристів:

 • підписати договір про надання юридичних послуг і надати всю необхідну інформацію та документи для роботи;
 • ознайомитися з підготовленим ними проєктом Статуту, затвердити його та інші документи майбутнього підприємства;
 • разом з представниками юридичної компанії оформити у нотаріуса довіреності на фахівців і завірити підписи.

Протягом одного-двох днів з моменту передачі всіх паперів юристам компанія буде зареєстрована, а іноземець отримає документи для відкриття поточного рахунку.

ВАЖЛИВО! Іноземець стає засновником компанії, але не може бути її керівником, оскільки поки що не має дозволу на працевлаштування. Отримати такий дозвіл можна лише у випадку, якщо компанія зареєстрована і має керівника. Тому керівником тимчасово призначається українець, з яким на певний строк укладається угода, і який буде підписувати документи від імені юридичної особи.

Слід підкреслити, що підставою для легалізації перебування в Україні і отримання посвідки на тимчасове перебування є дозвіл на працю, а не старт бізнесу. Тобто видається тимчасова посвідка на підставі працевлаштування. Для цього:

 • новоутворена компанія подає заяву про видачу дозволу на працю своєму засновнику;
 • після отримання дозволу іноземцем відбувається зміна керівника компанії.

Кожен із етапів супроводжується оформленням документів і може ускладнюватись через недостатню компетентність. Тому так важливо звертатися до юридичних компаній з гарною репутацією і неабияким досвідом у міграційних справах. Однією таких компаній є «Статус Ко», фахівці якої надають послуги з бізнес-імміграції вже багато років, знають всі бюрократичні нюанси і гарантовано проведуть процедуру у стислі строки.

Основні етапи реалізації проєкту

 • Оформлення договору з юридичною компанією про надання послуг, узгодження деталей проєкту.
 • Оформлення довіреності на представлення інтересів іноземця в органах влади.
 • Реєстрація юридичної особи. Реєстрація компанії для іноземців, як і для громадян України, відбувається за наявності завіреного нотаріусом Статуту та інших установчих документів.
 • Оформлення дозволу на працевлаштування для власника підприємства. Дозвіл на використання праці іноземця оформлюється терміном на 3 роки. Пакет документів містить заяву, паспорт для пред’явлення і його завірену нотаріусом копію українською мовою, фотографію 3,5х4,5 см, а також посвідчену роботодавцем копію трудового договору. Строк розгляду заяви становить 7 робочих днів.
 • Отримання візи типу D. Віза Д-04 надається громадянам інших держав для працевлаштування, бізнес-іммігрант використовує час дії візи для отримання посвідки на тимчасове чи постійне проживання. Тимчасова посвідка в Україні починає оформлюватися іноземцем щонайменше за 15 днів до закінчення дії візи.
 • Оформлення посвідки на тимчасове проживання на 3 роки. Пакет документів, крім паспорта іноземного громадянина і його нотаріально завіреного перекладу українською, містить страховий поліс і статут заснованої іноземцем компанії. Строк оформлення ― до 15 робочих днів.
 • Оформлення ІПН для іноземця. Щоб оформити податковий номер для іноземця, потрібно звернутися до місцевого відділення ДПС з пакетом документів ― заявою, паспортом і копією з перекладом українською, а також із посвідкою на тимчасове чи постійне проживання.
 • Реєстрація адреси проживання. Процедура передбачає внесення інформації до Єдиного демографічного реєстру із зазначенням адреси для листування і вручення кореспонденції. Адреса вказується лише одна, навіть якщо особа проживає у декількох місцях. Дані реєстрації вносяться до посвідки на проживання ― як тимчасової, так і постійної.

ВАЖЛИВО. Для більшості етапів ― підготовки установчих документів, реєстрації компанії і зміни керівництва, нотаріального посвідчення документів, отримання дозволу на працевлаштування, безпосередня участь іноземця не потрібна. Всі справи можуть бути успішно завершені без його фізичної присутності. Але за умови оформлення належним чином довіреності з правом підпису на представників в Україні. Зазвичай таку довіреність оформлюють у консульстві.

Що потім? Якщо збігають три роки, а бізнес-імміграцію завершити не вдалось, перебування в Україні можна подовжити, отримавши новий дозвіл на працевлаштування за заявою підприємства чи компанії та посвідку на тимчасове проживання терміном на 3 роки. У випадку, якщо підприємство не працює, податки сплачувати не треба, лише щорічно звітувати у податкову службу.

Але якщо мета іноземця не лише перебування в нашій країні, а й розвиток бізнесу, то запорукою його успішного функціонування без ризику натрапити на підводні камені стане саме правильний старт. А він починається з вибору надійного партнера, і чим швидше визначитися з вибором, тим ближчий успіх і кращі перспективи.

Секрет успішної бізнес-імміграції в Україну від «Статус Ко»

Як свідчить позитивна для іноземців судова практика ― консультації досвідчених у міграційних питаннях юристів необхідні на кожному з етапів оформлення бізнес-імміграції. Аргументовані поради і грамотні консультації фахівців дають змогу зекономити час і кошти, отримати необхідні документи в строк і без бюрократичних зволікань. Водночас неправильно чи невчасно оформлені документи можуть коштувати дуже дорого, як емоційно, так і фінансово. То чи варто наражати себе на ризики і неприємності?

Іноземні бізнесмени обирають «Статус Ко», тому що:

 • юристи компанії надають широкий спектр послуг, враховують всі нюанси і побажання клієнта;
 • проєкти починаються і завершуються в заздалегідь обумовлені терміни;
 • в компанії працюють фахівці, які давно і успішно спеціалізуються на міграційному праві;
 • кожен із юристів «Статус Ко» уважно слідкує за змінами в законодавстві і діє лише в межах закону, що виключає виникнення проблем.

«Статус Ко» пропонує повний юридичний супровід і гарантує отримання статусу бізнес-іммігранта. На рахунку компанії сотні успішних справ і задоволених результатами співробітництва іноземців, які до сьогодні отримують прибуток в Україні.

Якщо маєте питання щодо бізнес-імміграції в Україну і хочете дізнатися шанси на успішний старт бізнесу в нашій країні ― звертайтеся!

Зі «Статус Ко» досягти мети легко і просто.

Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
   Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

    error: Content is protected !!