legservice@statusko.ua +38 (050) 024-02-46
 • Головна
 • |

 • Індивідуальний Податковий Номер (ІПН) для іноземців в Україні

Індивідуальний Податковий Номер (ІПН) для іноземців в Україні

 

 • Оперативне оформлення!
 • Швидке отримання ІПН!
 • Юридичний супровід 24/7!

Термін оформлення 5 днів

Вартість:
2500 грн

В вартість послуги не входять – переклад документів, оформлення довіренності тощо.

Код РНОКПП – десятизначне число, що присвоюється резидентам та нерезидентам України. Для кожної людини він є унікальним та не змінюється протягом життя. Код заноситься на карту, на якій окрім нього міститься П.І.Б. іноземця, підпис та печатка уповноваженого органу.

Раніше РНОКПП називали інакше: ідентифікаційний код або ІПН (індивідуальний податковий номер). Ці назви актуальні й сьогодні.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) для іноземців в Україні

 

Кожній фізичній особі, що вносить податки в державну казну України, присвоюється спеціальний податковий номер. Стосується це й іноземців, які перебувають в країні на основі тимчасової або постійної посвідки.

Що таке РНОКПП (ІПН)

Код РНОКПП – десятизначне число, що присвоюється резидентам та нерезидентам України. Для кожної людини він є унікальним та не змінюється протягом життя. Код заноситься на карту, на якій окрім нього міститься П.І.Б. іноземця, підпис та печатка уповноваженого органу.

Раніше РНОКПП називали інакше: ідентифікаційний код або ІПН (індивідуальний податковий номер). Ці назви актуальні й сьогодні.

Іноземці мають право отримати ІПН, якщо вони:

Для чого потрібно оформлювати РНОКПП (ІПН)

Коли ІПН станеться в пригоді? Отримання ІПН для іноземця необхідно з багатьох причин. Зокрема, без нього неможливо почати власний бізнес, відкрити рахунок в банку, укласти будь-який офіційний договір та засвідчити його у нотаріуса.

Також ідентифікаційний номер необхідний в разі:

Таким чином, кожен іноземець, що перебуває на території України тривалий період, зацікавлений в тому, щоб отримати ідентифікаційний код.

А чи має він право відмовитися від РНОКПП? Так, через релігійні переконання. В такому разі для ідентифікації особи використовується окремий реєстр, в який вноситься номер та серія паспорта.

Важливо! в разі відмови від довідки про присвоєння ідентифікаційного коду необхідно звернутися до податкової служби та написати відповідну заяву.

Як отримати РНОКПП (ІПН)

У багатьох постають питання: як отримати ІПН іноземцю та де це зробити? Для цього потрібно звернутися в державну податкову інспекцію (ДПІ), підготувавши заздалегідь такі документи:

 1. Облікова картка платника податків. Цей папір підтверджує особу та в той самий час є заявою для приєднання до Держреєстру.
 2. Паспорт та його нотаріально завірений переклад на українську мову.
 3. Тимчасова або постійна посвідка, якщо вона є.

ДПІ вибирають за місцем прописки або роботи.

Якщо іноземець неповнолітній, замість паспорта необхідна копія його свідоцтва та паспорта одного з опікунів. В разі отримання ІПН через іншу особу, знадобиться офіційно завірена довіреність на неї.

Отримання ідентифікаційного коду іноземцем – безоплатна послуга. Термін дії видачі документу складає до 5 діб.

Важливо! коли в поданих до ДПІ даних містяться помилки або неточності, в отриманні ІПН можуть відмовити. Після внесення відповідних коректувань послуга буде надана в повному обсязі.

Як відновити загублену (пошкоджену) картку платника податків РНОКПП (ІПН)

Якщо карту платника податків втрачено або пошкоджено, слід підійти до найближчого податкового органу та заповнити заяву з проханням надати дублікат.

Іноземець отримує на руки копію документа, що повністю ідентичний оригіналу за єдиним винятком – на картці є напис «Дублікат». Зазвичай особа отримує копію одразу в день звернення, але в окремих випадках може знадобитися 5-10 днів.

Як внести зміни в картку платника податків

В разі нової прописки, зміни особистих даних (прізвище, ім’я), ІПН для іноземця підлягає заміні. Власне, сам номер реєстрації залишається старим, а картка змінюється. Для внесення змін також треба звернутися в ДПІ за місцем прописки або роботи.

Як оформити картку платника податків швидко та без клопоту

Здається, що отримання ІПН іноземцем – надзвичайно легка процедура. Але в ході її можливі різні ускладнення, які в першу чергу пов’язані з адаптацією іноземних документів. Це може призвести до витрати значно більшого часу, особливо для людей без спеціальних знань.

Саме тому краще звернутися за допомогою в юридичну компанію «СТАТУС КО». З нами іноземець стане власником ідентифікаційного номера в найкоротші строки.

Ми пропонуємо:

 • юридичні консультації з питань отримання ІПН;
 • підготовку необхідних документів;
 • супровід юриста на всіх етапах процедури, в тому числі допомогу з перекладом та завіренням у нотаріуса;
 • оформлення ІПН за дорученням;
 • перевірку ідентифікаційного коду.

Фахівці «СТАТУС КО» мають значний досвід і гарантують найкращий результат з мінімальними витратами сил та часу.

Право на иммиграцию в Украину на ПМЖ

 1. Иностранцы и лица без гражданства, которые до принятия решения о прекращении гражданства Украины постоянно проживали на территории Украины и после принятия решения о прекращении гражданства Украины остались постоянно проживать на ее территории.
 2. Иностранцы и лица без гражданства, которые до принятия решения о прекращении гражданства Украины постоянно проживали на территории Украины и после принятия решения о прекращении гражданства Украины остались постоянно проживать на ее территории.
 3. Иностранцы и лица без гражданства, которые иммигрируют в Украину на основании Закона Украины «Об иммиграции»:

Постоянное место жительство оформляется в два этапа:

 • Получение разрешения на иммиграцию – решение, предоставляющее право иностранцам и лицам без гражданства на иммиграцию.
 • Получение постоянного вида на жительство.

Заголовок 3 уровня

В первую очередь иностранец получает разрешение на иммиграцию в органах миграционной службы, а затем на основании данного разрешения получает вид на постоянное место жительство.

Заголовок 4 уровня

Разрешение на иммиграцию предоставляется в пределах квоты иммиграции или вне квоты иммиграции в зависимости от категории иностранцев и лиц без гражданства (вышеупомянутая таблица).

Текст в таблице 1 Текст в таблице 2
Текст в таблице 1 Текст в таблице 2
Текст в таблице 1 Текст в таблице 2
Текст в таблице 1 Текст в таблице 2
Текст в таблице 1 Текст в таблице 2

Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
   Залишіть Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

    error: Content is protected !!